Jant, lastik ve jant & lastik aksesuar ve ekipman ilanları
Kategoriler

Jant ve Lastik Kategorileri.

Jant Deneme Sayfası

Araba üzerinde jant modelleri deneyerek, hangi jantın aracınıza daha uygun olduğunu görebilirsiniz.

E-mail listesi

Jant ve lastik galerilerinin kampanyalarından haberdar olabilmek için e-mail listemize üye olabilirsiniz.

Üye olmak için e-mail adresinizi giriniz:
Hızlı ilan arama

İlan numarasını girerek ilana ulaşabilirsiniz.

Celikjant.com kakkında genel sorular ve cevaplar

1)Celikjant.com sitesinde nasıl bir hizmet verilmektedir ?
CELIKJANT.COM, İkinci el ve Sıfır, Jant ve Lastik ilanları yayınlayan bir sitedir. CELIKJANT.COM sitesinde yayınlanan jant ve lastikleri satın almak isteyenler, ürün sahipleri ile direkt temasa geçebilir.

2)Celikjant.com sitesine ne tür ilanlar verebilirim ?
CELIKJANT.COM sitesinde jant ve lastik satışı için ilan verme hakkına sahipsiniz.

3)Celikjant.com sitesindeki jant ve lastik ilan sahiplerine nasıl ulaşabilirim ?
İstediğiniz jant veya lastik ilanı üzerine tıklayarak, ilan bilgi sayfasını açabilir, sayfanın alt kısmındaki E-mail gönder bağlantısı ile ilan sahibine ulaşabilirsiniz.

4)Sahte, inandırıcı olmayan ilan tesbiti durumunda.
Size sahte gelen ilanlar için lütfen info@celikjant.com adresine e-mail gönderin. İlan tekrar kontrol edilerek, sahte olması söz konusu ise gerekli işlem tarafımızca yapılacaktır.

5)Şifremi unuttum, ne yapmalıyım ?
Şifrenizi unuttuğunuz taktirde, "Şifremi unuttum" bölümüne ilk üyelik girişinizde vermiş olduğunuz email adresinizi yazınız. Kullanıcı bilgileriniz email adresinize gönderilecektir.


Celikjant.com ilan kullanıcıları hakkında sorular ve cevaplar

1)Celikjant.com sitesine Kişisel veya Galerici üye olmadan jant veya lastik ilanı verebilirmiyim ?
Sitemize üye olmadan jant veya lastik ilanı girişi yapamazsınız.

2)Celikjant.com sitesine nasıl Bireysel üye Olabilirim?
CELIKJANT.COM anasayfasından "ÜYE OL " butonunu kullanınız. Karşınıza gelen sayfada istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun ve "Gönder" butonunu tıklatınız. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra belirttiğiniz email adresinize gönderilecektir.

3)Celikjant.com sitesine nasıl Galeri üye Olabilirim?
CELIKJANT.COM anasayfasından "GALERİ ÜYELİĞİ" butonunu kullanınız. Karşınıza gelen sayfada istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurun ve "Gönder" butonunu tıklatınız. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra belirttiğiniz email adresinize gönderilecektir.

4)Nasıl Araba, jant veya lastik ilanı ekleyebilirim ?
Üye Girişi yapabilmek için kayıt olurken girdiğiniz e-mail adresinizi ve şifrenizi yazınız ve "Giriş" tuşuna basınız. Üye sayfnız karşınıza geldiğinde; İlan Ekle tuşuna basınız.
Araba Jant veya Lastik İlanı ekleme tuşunu basınız. İlan sayfasını eksiksiz olarak doldurun. (Eksik doldurduğunuz taktirde, eksik kısımlar uyarı yazısı ile listelenecek olup, eksiklikler tamamlandıktan sonra bir sonraki sayfaya ilerleyeceksiniz.) Karşınıza çıkacak olan İlan Değiştirme ve Resim Ekleme sayfasından ilanınıza ait bilgileri kontrol edin ve ilanınıza resim ekleyin.Hata yok ise sağ üstte bulunan "Kaydet ve çık" butonuna, yalnışlık olduğu taktirde, yalnışlık olan ilan bilgilerini değiştirip, "Güncelle" butonuna basınız. İlanınızı hafızaya aldıktan sonra, sistem tarafından ilanınız kontrol edilecek olup, ilan sayfasına geçiş için aktif hale getirilecektir. İlanınızın sayfada görünmediği zaman, lütfen tekrar giriş yapmayın.

5)Jant veya lastik ilanım üzerinde nasıl değişiklik yapabilirim ?
Üye girişi yapabilmek için kullanıcı bilgilerinizi giriniz. Size ait sayfa ilan sayfası açılacaktır. Daha önceden girmiş olduğunuz ilan üzerinde değişiklik yapabilmeniz için "İlanlarım" butonuna basınız. Değişiklik yapmak istediğiniz ilanınızın bulunduğu satırda, en sağda bulunan işlem bölümünden "Güncelle" butonuna basınız.

6)İlanım arama sonuçlarında görünmüyor.
Öncelikle ilanınızın konumunu kontrol edin, büyük bir olasılıkla ilanınızın kontrolü yapılmamış ve aktif hale gelmemiştir.

7)İlanımı nasıl silebilirim ?
Kullanıcı bilgilerini kullanarak üye girişi yapınız. Size ait üye sayfası açılacaktır. Silmek istediğiniz ilanı görmek için "İlanlarım" butonunu kullanınız. Silmek istediğiniz ilanınızın bulunduğu satırda, en sağda bulunan işlem bölümünden silme butonuna basınız.Butonu tıklattığınızda, "İlanınızı silmek istediğinizden emin misiniz" uyarısı karşınız çıkacak. Yazının altında "Evet" ve "Hayır" seçeneklerinden "Evet" olanı seçtiğinizde ilanınız silinecektir.

8)İlanım ile ilgili nasıl fotoğraf ekleyebilirim ve üzerinde çalışabilirim ?
Kullanıcı bilgilerini kullanarak üye girişi yapınız. Size ait üye sayfası açılacaktır. Fotoğraf eklemek veya değiştirmek istediğiniz ilanı görmek için "İlanlarım" butonunu kullanınız. Fotoğraf eklemek veya değişiklik yapmak istediğiniz ilanınızın bulunduğu satırda, en sağda bulunan işlem bölümünden "Güncelle" butonuna basınız. Sayfanın altında bulunan resim ekleme formu ile resim ekleyebilirsiniz. Yeni bir resim eklendiğinde mevcut resim otomatik silinir.

9)İlanını girdiğim jant veya lastik resminin hangi formatta olması gerekmektedir ?
Fotoğraflar "JPG , GIF , PNG ", formatında olmak zorundadır.Resim büyüklüğü en fazla 1 Mb olmalıdır. İzin verilmeyen ve yasak olan fotoğraflar sistem tarafından silinecektir.

10)İlan ekleme forunda, gireceğim otomobilin, jantın veya lastiğin markasını bulamıyorum.
Otomobil, Jant veya Lastik'e ait markayı listede bulamıyorsanız, markayı info@celikjant.com adresine email gönderebilirsiniz, Emailiniz doğrultusunda listemizde bulunmayan otomobil, jant veya lastik markası listeye ilave edilecektir.

11)Kullanıcı bilgilerim ile "Üye Girişi" formundan giriş yapamıyorum, hata veriyor.
Girmiş olduğunuz kullanıcı bilgilerini tekarar kontrol ederek, yeniden giriş yapmaya çalışınız. hatanın tekrar etmesi durumunda sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirisiniz.

12)Galerici web sayfamı kendim nasıl dizayn edebilirim ?
Kullanıcı bilgilerinizi üye girişi butonunu kullandığınızda üye sayfanız açılacaktır. "Web sayfası bilgilerim" butonunu tıklatınız. "Web sayfası bilgilerim" altında çıkan form ile; Yetkili kişiyi, Telefon, ceptelefonu, faks ve adres bilgilerini, Web sayfası giriş yazısını, Web sayfasında bulunan hakkımızda yazısını değiştirebilirsiniz.
Bu bilgileri girdiğinizde, "Bilgilerimi Güncelle" butonuna tıklayınız.

13)2 ay ücretsiz deneme süresinden faydalandıktan sonra, üyeliğe devam etme zorunluluğum varmı ?
Kesinlikle hayır. Deneme süresi galerilerimizin verim alabilirilik oranının test edilmesi içindir. 2 ay sonra galerici isterse üyelikten ayrılabilir. Üyeliğe devam etmek isteyen Galericilerimize , gerekli şartlar ve üyelik aidatları hakkında bilgi verilecektir.

Hızlı Menü

Otomobil ve motosikletler için jant ve lastik kategorileri.

Hızlı Jant Ara
2. el ve sıfır jant ilanlarında ara.
Jant ebatları
 X  -   Detaylı ara
Jant ölçü bilgileri.
Hızlı Lastik Ara
2. el ve sıfır lastik ilanlarında ara.
Araç Türü

Lastik ebatı
 Detaylı ara
Lastik ölçü bilgileri.

Popüler aramalar

Otomobil lastiği Motosiklet jantı Kar lastiği Pirelli 17 jant Momo Kormetal 15 jant 16 jant Michelin Lassa CMS Goodyear Performans lastiği

Bizi takip edin

facebook icon twitter icon

celikjant.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından celikjant.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Copyright 2021 © Celikjant.com Sıfır ve ikinci el jant, lastik, jant ve lastik aksesuar ve ekipmanları ilan sitesi. Tüm hakları saklıdır.